Hledáte vhodný a originální dárek? Darujte razítko!

Máme několik typů razítek, které lze využít jako kvalitní, netradiční a přitom užitečný dárek.

Reliéfní razítka

Reliéfní razítkaReliéfní razítka jsou vhodná na značení listin. Vytlačí do papíru jedinečný 3D plastický otisk - emboss či deboss. Někdy jsou používány výrazy slepotisk, plastotyp, ex libris. Razítka jsou vhodná pro ochranu dokumentu před kopírováním a falšováním. Plastický otisk nelze nijak okopírovat ani skenovat.

Darovat je můžete majitelům knihoven a knihovniček k označení knih ve své sbírce. Ředitelům, manažerů, podnikatelům, sekretářkám ... k označení listin, smluv, certifikátů, fotografií.Pečetní razítka

Pečetní razítkaPečetní razítka - chcete se odlišit? Chcete balit dárky a dopisy jinak? Pečetní razítko je skvělé řešení pro Vás. Můžete si vybrat z již hotových motivů pečetního razítka, nebo si nechat vyrobit pečetní razítko dle své představy. K dispozici jsou pečetní vosky a samostatná písmena podle jména obdarovaného.

Darovat je můžete všem, kteří rádi píši dopisy a chtějí být originální, nenapodobitelní. Všem, kteří myslí na druhé při balení dárečků a chtějí své balení ozvláštnit.